Biegasz? Dołącz do akcji Beaty Sadowskiej i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

  • 02.03.2017, 15:19
  • Piotr Marek
Biegasz? Dołącz do akcji Beaty Sadowskiej i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę
Animatorka zdrowego stylu życia i biegania, dziennikarka Beata Sadowska zaprasza wszystkich biegaczy z Gostynina do włączenia się w akcję pomocy krzywdzonym dzieciom. Przekaż nawet drobną kwotę, ile masz i ile możesz wpłacić, dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która od ponad 25 lat skutecznie pomaga krzywdzonym dzieciom.

Cała społeczność biegaczy przy okazji spotkania podczas 12 Półmaratonu Warszawskiego wspiera akcję promowaną przez Beatę Sadowską. Wśród firm, które zadeklarowały pomoc jest sieć reklamowa Tipmedia odpowiedzialna m.in. za wdrożenie portalu, który teraz czytasz.

“Pieniądze zbieramy na bardzo konkretny cel. Dzięki naszym wpłatom powstanie Centrum Pomocy Dzieciom. Będzie to pierwsza w Polsce placówka, w której kompleksową pomoc otrzymają dzieci-ofiary przemocy, dzieci zagrożone krzywdzeniem, a także ich rodzice i opiekunowie. Centrum powstanie, o ile uda się zgromadzić fundusze.” wyjaśnia Adrian Greczycho z Zarządu sieci Tipmedia, który zapowiedział start w 12 Półmaratonie Warszawskim.


Ale nawet jeżeli biegasz tylko po ulicach i parkach w naszym mieście możesz dołączyć do tej akcji. Warto zrobić to dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Warto zrobić to także dla siebie. Pomagając innym, sami stajemy się przecież trochę lepszymi ludźmi.

Przejdź na specjalną stronę, gdzie możesz dokonać nawet drobnej wpłaty
Przejdź teraz do strony, gdzie możesz dokonać wpłaty

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/3370

 

Artykuł sponsorowany

Piotr Marek

Podziel się:


Pozostałe